Loading ...

0936 698 2246
دوره های آموزش طراحی و برنامه نویسی وب
وبسایت های داینامیک

محتوای سایتهای داینامیک بعد از طراحی توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند قابل تغییر است ، زبان برنامه نویسی این وبسایت ها میتواند براساس نیاز متفاوت باشد ، اما عمدتا از زبان پی اچ پی استفاده می‌شود و از زبانهای کمکی سی اس اس و یا آژاکس برای ایجاد قابلیتهای ویژه نیز بهره گرفته می شود، با توجه به اینکه در سایتهای داینامیک از زبانهای برنامه نویسی پیشرفته استفاده می‌شود امکانات زیادی در آنها قابل ایجاد است مانند ایجاد صفحات هوشمند ، فرمها و جستجوهای پیچیده و ...

هزینه پایه راه اندازی وبسایتهای داینامیک

شامل : وبسایت های خبری ، فروشگاه های اینترنتی ، انجمن ها و تالار های گفتگو

طراحی و برنامه نویسی انواع سیستم های اختصاصی

سیستم جامع مدیریت مدارس

طراحی قالب اختصاصی سیستم مدیریت محتوای وردپرس

پشتیبانی یک ساله

تعرفه خدمات

وبسایت تخصصی طراحی و برنامه نویسی کیهان دیزاین تعرفه هایی برای خدمات ، بسیار متناسب با پروژه هایی که انجام می دهد در نظر گرفته است . وبسایت شما ، به نوعی تبلیغ از کار شماست ، تبلیغات هزینه نیست ، بلکه تضمین آینده کار شماست .

وبسایت های استاتیک

اینگونه سایت ها ثابت هستند و فقط یک بار طراحی می شوند و اطلاعات مورد نیاز درون آن قرار می گیرند و تغییرات لازم توسط طراح سایت باید صورت گیرد ، در اینگونه سایت ها اغلب از زبان های اچ تی ام ال ، سی اس اس و جی کوئری استفاده می شود از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایتهای ثابت استفاده می‌شود سرعت بارگذاری بالایی دارند علاوه براین ، کاهش حجم کدها که باعث خوانایی بشتر سایت توسط رباتهای جستجوگر می‌شود ، از یکسو و کاهش زمان بارگذاری از سوی دیگر سبب بهتر شدن وضعیت آنها از لحاظ امتیاز دهی موتورهای جستجو یا همان رنکینگ می شود .

طراحی قالب اصلی سایت

طراحی صفحات داخلی

جی کوئری اختصاصی در صفحات

گالری تصاویر جی کوئری

اسلایدر اختصاصی جی کوئری

طراحی گرافیک اختصاصی

طراحی گرافیکی اختصاصی انواع شیت های عمومی و خدمات چاپ افست چهار رنگ

طراحی ست اداری

شامل : کارت ویزیت ( 8*5 - 9*6 ) ، سربرگ (A6,A5,A4) ، پاکت نامه (11*22 - A5 - A4)

طراحی انواع تابلو و بیلبورد های تبلیغاتی

طراحی پوستر های اختصاصی

طراحی بروشور

طراحی انواع کاتالوگ و مجله

خدمات چاپ افست 4 رنگ

لوگو ، آرم ، برند

از مهمترین ابزار تبلیغات ، که تاثیر به سزائی دارد ، می توان به لوگو ( آرم ) اشاره کرد . اگر یک کار جدید شروع کرده اید ، حتما به فکر یک لوگو برای خود باشید .

طراحی لوگوی نوشتاری - لوگو تایپ و مونوگرام

طراحی لوگوی تصویری - آرم